Potwierdzona badaniami redukcja masy ciała

Najwyższej klasy środek wypływający na redukcję masy ciała

99,00 zł

Spółka BioMed-Pharma Polska jako siostrzana firma BioMed-Pharma AS z siedzibą w Oslo ma przyjemność przedstawić Państwu OSLO SLIM. Jest to nowy na polskim rynku, najwyższej jakości suplement diety skierowany do osób pragnących przy możliwie małym nakładzie pracy zredukować masę ciała. Suplement produkowany jest w Norwegii przez firmę Pharmatech AS. Sugerowana cena detaliczna to 99 złotych za opakowanie wystarczające na miesiąc stosowania

Oslo Slim zawiera glucommanan, który jako jedyny składnik zdobył potwierdzone badaniami uznanie i aprobatę Komisji Europejskiej ds. Bezpieczeństwa Żywienia (EFSA, European Food Safety Authorities). Dowiedziono, że spożywanie dziennie 6 tabletek, zachowując jednocześnie niskokaloryczną dietę, wpływa wymiernie na redukcję masy ciała.

JAK ZOSTAŁ SKOMPONOWANY

OSLO SLIM jest odpowiedzią na coraz częstsze pytania naszych Klientów o sprawdzony i skuteczny suplement pomagający w odchudzaniu.

OSLO SLIM oparty jest na jednym składniku - glucomannan. Przebadany i opatentowany składnik jest jedynym w swoim rodzaju błonnikiem pokarmowym pochodzącym z korzenia rośliny o nazwie dziwidło riwiera. Produkt posiada aprobatę Europejskiej Komiscji ds. Bezpieczeństwa Żywienia (EFSA) jako faktycznie wpływający na obniżenie masy przy równoczesnym stosowaniu niskokalorycznej diety. 

Jak został skomponowany

Z CZEGO SIĘ SKŁADA

Wartośc odżywcza 6 Tabletek
Glucomann 3000 mg

Błonnik pokarmowy z korzenia dziwidło riwiera

JAK UŻYWAĆ

Należy spożywać 3 razy dziennie, około 30 minut przed głównymi posiłkami, po dwie tabletki, popijając 1-2 szklankami wody jako gwarancja prawidłowego połknięcia i dotarcia do żołądka. Ilość można zwiększyć do 8 tabletek dziennie (4 razy po 2 tabletki) jako pomoc w zachowaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi (EFSA Journal 2010;8 (10):1798).
Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Nie dla osób poniżej 18 roku życia. Przechowywać w temperaturze pokojowej poza zasięgiem małych dzieci. Nadmierne spożycie może powodować efekt przeczyszczający. U osób mających problem z przełykaniem istnieje ryzyko zadławienia. Zawiera sztuczną substancję słodzącą. Nie rozgryzać tabletek. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia są ważne..

JAK PRODUKUJEMY

man in laboratory

Wszystkie nasze suplementy produkowane są w Norwegii przez wyspecjalizowaną firmę, spełniającą najostrzejsze normy. Przy ocenianiu kontrahentów postawiony został jeden najważniejszy warunek - JAKOŚĆ. Wybór padł na firmę Pharmatech AS, która jest liderem norweskiego rynku, pełniąca swą misję od ponad 20 lat. Decyzja ta gwarantuje naszym klientom najwyższą jakość połączoną z absolutną pewnością transparentności składu

Należy pamiętać, iż normy jakościowe, ilościowe i higieniczne w Norwegii są o wiele ostrzejsze od polskich. Każdorazowo, po wyprodukowaniu partii towaru, jest ona poddawana wyjątkowo dokładnym badaniom laboratoryjnym na obecność wszelkich niekorzystnych związków oraz każdorazowo badana jest poprawność składu. Gwarantuje to pełne bezpieczeństwo przyjmowania naszych produktów i pewność, że znajduje się w nich to i tylko to co jest wyszczególnione w opisie składników.

Pharmatech AS, posiada certyfikat Norweskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności "Mattilsynet" potwierdzający, że spełnia warunki zgodnie z przepisami dotyczącymi żywności obowiązującymi w Norwegii i dostała numer zatwierdzenia ØF 468 (oznaczenie znajduje się na każdym opakowaniu). Certyfikat został wydany bezterminowo. Dodatkowo działalność produkcyjna podlega nadzorowi inspektorów działających z ramienia Norweskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności.

Dodatkowe informacje, testy i wzmianki

Opinie klientów

Brak opinii

Oceniasz: Oslo Silm

 
1 1 gwiazdka
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Ocena