Zdrowa skóra, włosy 
i paznokcie oraz lżejsza praca stawów

naturalny kolagen norweski

89,00 zł

Spółka BioMed-Pharma Polska jako siostrzana firma BioMed-Pharma AS z siedzibą w Oslo ma przyjemność przedstawić Państwu Kolagen Norweski. Jest to  najwyższej jakości suplement diety skierowany głównie do kobiet po dwudziestym piątym roku życia, które dbają o swoją aktywność fizyczną oraz zdrowie skóry, włosów i paznokci. Suplement produkowany jest w Norwegii przez firmę Pharmatech AS. Sugerowana cena detaliczna to 89 złotych za opakowanie wystarczające na miesiąc stosowania. Zawarte w Kolagenie Norweskim składniki mają potwierdzony przez wielu klientów znaczący wpływ na jędrność skóry (potwierdzone badaniami JCD, volume 14, Issue 4 December 2015, Pages 291-301) i opóźnianie procesów jej starzenia oraz witalność włosów i paznokci. 

JAK ZOSTAŁ SKOMPONOWANY

Kolagen Norweski, sprzedawany w Skandynawii jako Collagen Plus został opracowany i wprowadzony do sprzedaży w Norwegii w 2013 roku. Przez kilka lat zdobył ogromne uznanie i w samej tylko Norwegii Klienci decydują się na zakup ponad 500 000 opakowań rocznie.


Początkowo Collagen Plus opracowywany był w trosce o prawidłową pracę stawów, jednak szybko okazało się, że zawarte składniki mają zbawienny wpływ na opóźnianie procesów starzenia i odbudowę całego organizmu, przez co zyskują również skóra, włosy i paznokcie.


Kompozycja Kolagenu Norweskiego została oparta przede wszystkim na naturalnym kolagenie typu II pochodzenia drobiowego. Wg naszych specjalistów jest to najczystsza forma kolagenu zachowująca wszystkie swoje właściwości, co niemożliwe jest do osiągnięcia dla hydrolizatów czy innych form przetwarzania. Nie mniej istotnym składnikiem jest czysty, nierafinowany olej z łososia norweskiego. Olej, który przeszedł szereg badań laboratoryjnych w wiodących europejskich laboratoriach i jednoznacznie został określony jako spełniający wszelkie najostrzejsze normy czystości a jego balans kwasów Omega 3/ Omega 6/ Omega 9 został uznany jako idealne dopełnienie suplementu. Dodatkowo w Kolagenie Norweskim znajduje się witamina C, która niezbędna jest do prawidłowego funkcjonowania kolagenu.

Jak został skomponowany

Z CZEGO SIĘ SKŁADA

Wartość odżywcza 2 Kapsułki
Naturalny kolagen typu II 100 mg

Naturalny kolagen, dla młodszego wyglądu skóry, zdrowszych włosów, mocniejszych paznokci i lepszej pracy stawów

Naturalna witamina C 100 mg

Naturalna witamina C - niezbędny towarzysz kolagenu

Omega-3 w świeżym, nierafinowanym oleju z łososia norweskiego 250 mg

Kwasy Omega-3, bogate w antyoksydanty, wpływają na opóźnienie procesu starzenia się komórek

JAK UŻYWAĆ

Kolagen Norweski należy przyjmować raz dziennie, najlepiej w trakcie śniadania, w ilości dwóch kapsułek, popijając przynajmniej jedną szklanką wody. Ilość można podwoić w razie potrzeby.
Nie należy przekraczać zalecanej ilości. Nadmierne spożycie może skutkować rozwolnieniem. Stosować ostrożnie i najlepiej po konsultacji z lekarzem w przypadku przyjmowania silnych leków przeciwzakrzepowych.

Najciekawsza opinia

Nasza apteka sprzedaje Państwa produkt już kilka miesięcy. Pacjentki są zachwycone i wiele z nich poleca swoim koleżankom. Tak na prawdę, to Wasz produkt odbudowuje organizm a widać to po właśnie po skórze, paznokciach i włosach. Działa świetnie

Ocenione przez Farmaceutka

JAK PRODUKUJEMY

man in laboratory

Wszystkie nasze suplementy produkowane są w Norwegii przez wyspecjalizowaną firmę, spełniającą najostrzejsze normy. Przy ocenianiu kontrahentów postawiony został jeden najważniejszy warunek - JAKOŚĆ. Wybór padł na firmę Pharmatech AS, która jest liderem norweskiego rynku, pełniąca swą misję od ponad 20 lat. Decyzja ta gwarantuje naszym klientom najwyższą jakość połączoną z absolutną pewnością transparentności składu

Należy pamiętać, iż normy jakościowe, ilościowe i higieniczne w Norwegii są o wiele ostrzejsze od polskich. Każdorazowo, po wyprodukowaniu partii towaru, jest ona poddawana wyjątkowo dokładnym badaniom laboratoryjnym na obecność wszelkich niekorzystnych związków oraz każdorazowo badana jest poprawność składu. Gwarantuje to pełne bezpieczeństwo przyjmowania naszych produktów i pewność, że znajduje się w nich to i tylko to co jest wyszczególnione w opisie składników.

Pharmatech AS, posiada certyfikat Norweskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności "Mattilsynet" potwierdzający, że spełnia warunki zgodnie z przepisami dotyczącymi żywności obowiązującymi w Norwegii i dostała numer zatwierdzenia ØF 468 (oznaczenie znajduje się na każdym opakowaniu). Certyfikat został wydany bezterminowo. Dodatkowo działalność produkcyjna podlega nadzorowi inspektorów działających z ramienia Norweskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności.

Dodatkowe informacje, testy i wzmianki

Opinie klientów

Pełne zaskoczenie
Ocena
Nasza apteka sprzedaje Państwa produkt już kilka miesięcy. Pacjentki są zachwycone i wiele z nich poleca swoim koleżankom. Tak na prawdę, to Wasz produkt odbudowuje organizm a widać to po właśnie po skórze, paznokciach i włosach. Działa świetnie Ocenione przez Farmaceutka 03.09.2017
Drogi ale dobry
Ocena
Długo się zastanawiałam nad zakupem, dopiero recenzje w internecie mnie przekonały. Było warto, skóra jest jędrniejsza a paznokcie rosną jak oszalałe. Ocenione przez MartaGdynia 15.08.2017
Stawy lepiej
Ocena
Znacznie łatwiej mi się wstaje i mniej strzyka przy schylaniu. Koleżanka mi poleciła i bardzo jej dziękuję. Ocenione przez Ewa62 27.07.2017
Polecam
Ocena
Kończe właśnie drugie opakowanie, jestem zachwycona. Idealna kuracja dla młodej mamy. Ocenione przez Ela1973 09.06.2017

Oceniasz: Kolagen norweski

 
1 1 gwiazdka
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Ocena