Zadbaj o swoją sylwetkę poprzez poprawę metabolizmu i gospodarki energetycznej

Najwyższej klasy suplement wpływający na poprawę metabolizmu

59,00 zł

Spółka BioMed-Pharma Polska jako siostrzana firma BioMed-Pharma AS z siedzibą w Oslo ma przyjemność przedstawić Państwu FIORD FIT. Jest to nowy na polskim rynku, najwyższej jakości suplement diety skierowany do osób zdeterminowanych do poprawy swojej sylwetki poprzez poprawę metabolizmu. Suplement produkowany jest w Norwegii przez firmę Pharmatech AS. Sugerowana cena detaliczna to 59 złotych za opakowanie wystarczające na dwa miesiące stosowania

Fiord Fit zawiera kelp norweski, kapsaicynę, chrom oraz jod. Kelp norweski ma udowodnione działanie wspierające metabolizm, kapsaicyna w odpowiedniej ilości pobudza termogenezę i spalanie odłożonej energii, chrom ma uznane właściwości przyczyniające się do utrzymywania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi, co powoduje mniejsze łaknienie na np. słodycze a jod przyczynia się do utrzymywania prawidłowego metabolizmu energetycznego i stabilizuje pracę tarczycy.

JAK ZOSTAŁ SKOMPONOWANY

Komponując Fiord Fit mieliśmy przede wszystkim na uwadze poprawę metabolizmu i co za tym idzie zoptymalizowanie gospodarowania energią. Suplement ten ma wspierać osoby, które zdają sobie sprawę iż jedyną słuszną drogą do osiągnięcia i utrzymania zdrowej sylwetki jest odpowiednia dieta i ruch, jednak oczekują nieco szybszych efektów. Unikalna kombinacja składników zawartych w Fiord Fit stanie się Twoim sprzymierzeńcem w walce o smukłą sylwetkę. Wszystkie użyte związki mają szeroko znane właściwości a my po prostu połączyliśmy je w jednym produkcie.

Udało nam się ponadto utrzymać cenę na bardzo niewygórowanym poziomie, zachowując wszystkie cechy naszych pozostałych produktów, czyli najwyższą jakość oraz ich produkcję u norweskiego dostawcy.

Jak został skomponowany

Z CZEGO SIĘ SKŁADA

Wartośc odżywcza 2 tabletki
Kelp norweski (ascophyllum nodosum thalus) 400mg

Naturalnego pochodzenia kelp norweski dla poprawy metabolizmu

Kapsaicyna (capsicum frutescens L) 200 mg

Specjalnie wyselekcjonowy ektrakt chilli z pieprzowca owocowego dla pobudzenia spalenia odłożonej energii

Chrom (saccharomyces cerevisiae) 50mcg
Chrom

Najwyższej jakości chrom pozyskiwany z drożdży chromowych dla utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych i prawidłowgo poziomu glukozy we krwi

Jod (jodek potasu) 225 mcg

Naturalnie pozyskiwany jod dla prawidłowego metabolizmu energetycznego i stabilizacji pracy tarczycy

JAK UŻYWAĆ

Fiord Fit należy spożywać w ilości dwóch tabletek dziennie, po jednej w trakcie posiłków.
Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Nie dla osób poniżej 18 roku życia. Przechowywać w temperaturze pokojowej poza zasięgiem małych dzieci. Nadmierne spożycie może powodować efekt przeczyszczający. U osób mających problem z przełykaniem istnieje ryzyko zadławienia. Nie rozgryzać tabletek. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia są ważne.

JAK PRODUKUJEMY

man in laboratory

Wszystkie nasze suplementy produkowane są w Norwegii przez wyspecjalizowaną firmę, spełniającą najostrzejsze normy. Przy ocenianiu kontrahentów postawiony został jeden najważniejszy warunek - JAKOŚĆ. Wybór padł na firmę Pharmatech AS, która jest liderem norweskiego rynku, pełniąca swą misję od ponad 20 lat. Decyzja ta gwarantuje naszym klientom najwyższą jakość połączoną z absolutną pewnością transparentności składu

Należy pamiętać, iż normy jakościowe, ilościowe i higieniczne w Norwegii są o wiele ostrzejsze od polskich. Każdorazowo, po wyprodukowaniu partii towaru, jest ona poddawana wyjątkowo dokładnym badaniom laboratoryjnym na obecność wszelkich niekorzystnych związków oraz każdorazowo badana jest poprawność składu. Gwarantuje to pełne bezpieczeństwo przyjmowania naszych produktów i pewność, że znajduje się w nich to i tylko to co jest wyszczególnione w opisie składników.

Pharmatech AS, posiada certyfikat Norweskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności "Mattilsynet" potwierdzający, że spełnia warunki zgodnie z przepisami dotyczącymi żywności obowiązującymi w Norwegii i dostała numer zatwierdzenia ØF 468 (oznaczenie znajduje się na każdym opakowaniu). Certyfikat został wydany bezterminowo. Dodatkowo działalność produkcyjna podlega nadzorowi inspektorów działających z ramienia Norweskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności.

Dodatkowe informacje, testy i wzmianki

Opinie klientów

Brak opinii

Oceniasz: Fiord Fit

 
1 1 gwiazdka
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Ocena